Zamów obraz

Ładne obrazy zwierząt na ścianę
Obrazy ze zwierzętami na ścianę - piękny portret lwa jako obraz
Piękne obrazy zwierząt na ścianę do salonu.

Piękne zdjęcia zwierząt – dlaczego warto je mieć?

Przez lata ludzie żyli w zgodzie ze zwierzętami, dzięki nim rozwinęliśmy Naszą cywilizację. Dziś, znowu jest czas czas, aby należycie je docenić. Każdego dnia bowiem obecność flory i fauny drastycznie spada. Egocentryczne działania człowieka powodują, że powoli przyczyniamy się zagłady niektórych gatunków na świecie.

Obrazy zwierząt na ścianę przypominają o zmianie Naszych nawyków i wielkiej skali tego problemu.

Zaproś naturę do domu – zamów obrazy zwierząt na ścianę

Obecność natury w Naszym domu pozwala zachować spokój, harmonię i równowagę. Po ciężkim dniu pracy lubimy rozkoszować się na kanapie wolnością lub wyciszyć w pięknych okolicznościach przyrody.  Obcowanie ze zwierzętami działa na Nas kojąco i odprężająco.  W nowoczesnych wnętrzach coraz częściej wykorzystuje się do tego motyw natury.

Obrazy zwierząt na ścianę są nie tylko elementem dekoracyjnym. Przypominają o tym  jaki świat potrafi być zadziwiający i barwny, a także  jak wszystkie gatunki zwierząt stanowią ważną rolę w kręgu życia.

Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wydruków moich autorskich zdjęć przyrody. Stwórzmy razem przyjemną i nieprzeciętną dla Ciebie przestrzeń w której będziesz żyć i odpoczywać pośród dzikiej natury.

Ile kosztuje zdjęcie na ścianę?

Wydruk do własnej ramki

Obrazy ze zewierzętami na ścianę - ładny plakat lwa
Jest to wydruk a’la “plakat, który wsadzasz do ramki.

Co to znaczy? Drukuję dla Ciebie duże zdjęcie na profesjonalnym, satynowym papierze fotograficznym o grubości 260g, które samodzielnie wkładasz do własnej ramki.

Ile to kosztuje?

 • 20 x 30 cm – 150 zł
 • 40 x 60 cm – 210 zł
 • 60 x 90 cm –  290 zł
 • 80 x 120 cm – 330 zł

 

Fotoobraz na płótnie

Obrazy ze zwierzętami na ścianę - piękny fotoobraz lwa
Ten wydruk wygląda jak malowany obraz. Posiada drewnianą ramę do zawieszenia.

Co to znaczy? Jest to wydruk na płótnie bawełnianym, który imituje malowany obraz.
P
osiada zaakcentowaną strukturę, która wiernie odwzorowuje naturalne płótno malarskie. Gramatura płótna jest gruba, bo aż 360 g. Całość naciągnięta jest na blejramę z krosna malarskiego. Cały wydruk zostanie pokryty werniksem, czyli szlachetnym lakierem, którego głównym zadaniem będzie zabezpieczenie obrazu. Uchroni go przed nadmiernym światłem oraz blaknięciem kolorów, dzięki czemu żywotność fotoobrazu zostaje znacznie wydłużona. Zastosowany werniks będzie w wersji błyszczącej, który dodatkowo podniesie nasycenie kolorów.

Ile to kosztuje?

 • 20 x 30 cm – 190 zł
 • 40 x 60 cm – 250 zł
 • 60 x 90 cm –  340 zł
 • 80 x 120 cm – 390 zł

Wydruk na piance w ramce

Obrazy ze zwierzętami na ścianę - piękne zdjęcia lwa w czarnej ramce
Zdjęcie wydrukowane na piance. Posiada czarną ramę oraz pokrycie laminatem.

Co to znaczy? Jest to technika często wykorzystywana przez architektów przy wizualizacjach oraz fotografów przy małych wystawach fotograficznych. Jest to naklejenie wydruku na sztywną piankę o grubości 5mm i obramowanie całości w czarną aluminiową ramę. Dodatkowo wydruk będzie pokryty laminatem, który zabezpieczy obraz przed promieniowaniem UV oraz da możliwość czyszczenia go bez ryzyka zniszczenia pracy – nawet mokrą ściereczką.

Ile to kosztuje?

 • 20 x 30 cm – 239 zł
 • 40 x 60 cm – 339 zł
 • 60 x 90 cm –  489 zł

Wszystkie wydruki zostaną przeze mnie bezpiecznie zapakowane i dostarczone kurierem wprost do Twojego domu. Wysyłkę otrzymasz ode mnie w prezencie, czyli w gratisie. 🙂

Chcesz zamówić piękne obrazy zwierząt na ścianę? 

Zadzwoń – 739 428 977 lub umów się na krótką rozmowę za pomocą formularza kontaktowego.

Zapraszam Cię również do obserwowania mojego fanpage’a. Znajdziesz w nim wiele ciekawostek na temat zwierząt, które udało mi się sfotografować. 🙂